Najlepsze zabiegi na większy biust – co zrobić, aby mieć większe piersi?

Mężczyźni niezwykle często, za największy atut urody kobiety wskazują biust. Nic więc dziwnego w tym, że Panie, które cenią sobie swoją atrakcyjność decydują się na różnego rodzaju zabiegi mające na celu poprawić urodę tego elementu.

Dla wielu kobiet korzystanie z biustonoszy push-up, czy konturowanie piersi jest niewystarczające. Panie decydują się na wykorzystanie medycyny estetycznej. W dzisiejszej publikacji pragniemy pokrótce przedstawić TOP 3 najczęściej wykorzystywane zabiegi powiększające, ujędrniające i modelujące piersi.

Operacja plastyczna (implanty piersiowe)

Mimo coraz większej ilości alternatyw, to operacja plastyczna jest zdecydowanie najpopularniejszym zabiegiem na powiększanie piersi. Najbardziej inwazyjne rozwiązanie pozwala na największą zmianę. Pacjentka ma możliwość wyboru implantów, ich wielkości oraz kształtu. Sam zabieg wykonywany jest przy pełnym znieczuleniu (pod narkozą), a jego cena nie jest mniejsza niż kilkanaście tysięcy złotych. Największym wabikiem jest trwałość – efekty utrzymują się przez całe życie.

Lipomodeling

Hitem ostatnich kilkunastu miesięcy jest lipomodeling, czyli zabieg powiększania piersi, który wykorzystuje własny tłuszcz. To rozwiązanie naturalne, którego efekty mogą sięgać nawet powiększenia o dwa rozmiary. Największą zaletą tego rozwiązania jest brak aplikacji ciała obcego – wszystko jest zatem w pełni bezpieczne. Zabieg nie należy do najtańszych, trzeba się liczyć z wydatkiem około 10 000 złotych. Nie mniej jednak, rezultaty potrafią być naprawdę imponujące.

Kwas hialuronowy

To substancja wykorzystywana w medycynie estetycznej bardzo powszechnie. Za jej pomocą wymodelować i powiększyć można każdą część ciała, także biust. Zabieg polega na aplikacji (przy wykorzystaniu specjalnej strzykawki) specjalnego preparatu do piersi. Efekty utrzymują się około 2-3 lata, a sam zabieg nie powoduje żadnych komplikacji. Zaletą tego rozwiązania jest świetna dostępność oraz relatywnie niska cena. Zabieg można przeprowadzić za kilka tysięcy złotych.

Alternatywne rozwiązania na większe piersi

Wbrew pozorom, powiększanie piersi to proces, który można zrealizować także wykorzystując alternatywne rozwiązania. Istniej bowiem kilka naturalnych metod, które powszechnie uważane są za skuteczne. O czym mowa?

Dieta na większy biust

O tym, że odżywianie ma ogromny wpływ na naszą urodę nie trzeba nikogo przekonywać. Czy jednak można poprzez dietę wpłynąć na wielkość biustu? 

Rzeczywiście, zachodzi pewnego rodzaju relacja pomiędzy dietą, a biustem. Nie trudno zauważyć, że kobiety z nadprogramowymi kilogramami z reguły mają większy biust. Nie mniej, czy aby na pewno jest to optymalna droga? Wszak, nadwaga zdaje się być jeszcze bardziej kłopotliwym kompleksem, aniżeli mały biust.

Kremy powiększające piersi

Istnieje co najmniej kilka kremów, które rzekomo powiększają biust. To preparaty bazujące na naturalnych składnikach, częstokroć tych samych co w klasycznych kremach ujędrniających. Niestety, rzadko kiedy można zauważyć jakiekolwiek efekty.

Kremy powiększające piersi to nic innego jak klasyczne rozwiązania poprawiające jędrność i elastyczność skóry. 

Ćwiczenia na większy biust

Wielu ekspertów zdaje się przekonywać, że doskonałą alternatywą dla zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną są ćwiczenia na większy biust. O czym konkretnie mowa?

Ćwiczenia rozwijające mięśnie klatki piersiowej rzeczywiście mogą powiększyć optycznie piersi. Co prawda wielkość miseczki nie ulegnie większej zmianie, nie mniej – efekt będzie jak najbardziej widoczny. Z całą pewnością jest to rozwiązanie warte rekomendacji.

Suplementy diety na większy biust

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są również suplementy diety. To klasyczna, naturalna forma kuracji hormonalnej, bazująca na fitoestrogenach (roślinnych estrogenach). Jak pokazują przykłady wielu Pań, to rozwiązanie cechujące się bardzo wysoką skutecznością. W chwili obecnej absolutnym liderem środków tego typu zdaje się być preparat ProBreast Plus.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *