Jak szybko schudnąć – 5 prostych kroków do wymarzonej sylwetki

Zastanawiasz się jak poprawić własną figurę? Co zrobić, by móc cieszyć się zgrabnymi nogami i płaskim brzuchem? Zapoznaj się z poniższym poradnikiem i ciesz się piękną, atrakcyjną figurą. Jesteś gotowa/y?

 • Zacznij od diety!
  Twój jadłospis wymaga lekkiej korekty. Przede wszystkim zadbaj o to, by dostarczane produkty były zdrowe i pełnowartościowe. Sugerujemy zrezygnować z gotowych dań, fast-foodów oraz słodkich napojów i soków. Pamiętaj, że dieta, aby była skuteczna musi być regularna. Nie oddawaj się nawet najmniejszej pokusie.
 • Wyreguluj rytm dobowy
  Prowadzenie zdrowego trybu życia polega między innymi na zachowaniu równowagi. W praktyce oznacza to tyle, że potrzebujesz odpowiedniej dawki snu. Co więcej, warto spać o tych samych porach. Dzięki temu, system trawienny dostosuje i wyreguluje swoją pracę. Efektywność metabolizmu wzrośnie, a my będziemy cieszyć się mniejszą ilością odkładanego materiału zapasowego.
 • Zadbaj o aktywność fizyczną
  Wzmożenie aktywności fizycznej to warunek konieczny. Musisz zadbać o solidną dawkę ruchu. To właśnie podczas codziennych treningów generujemy duże zapotrzebowanie energetyczne i spalamy materiał zapasowy. Co ważne – ćwiczyć należy regularnie (minimum 3-4 razy w tygodniu) po kilkadziesiąt minut.
 • Skorzystaj z suplementów
  Suplementy diet pełnią ważną rolę w procesach odchudzających. Za ich sprawą możemy spotęgować efekty diety oraz treningu. Szacuje się, że najlepsze dostępne preparaty (m.in.: Keto Actives – ketoactives.pl) pozwalają poprawić skuteczność odchudzania o kilkadziesiąt procent. To naprawdę rewelacyjny wynik.
 • Pij wodę
  Duże spożycie wody to bardzo ważny element odchudzania. Wbrew pozorom – woda nie zaszkodzi. Codziennie należy pić około trzy litry płynów, z czego minimum 80% powinna stanowić czysta woda niegazowana.

Pamiętaj – kluczem do sukcesu jest samodyscyplina i regularność. Tylko wtedy będziesz mieć możliwość pochwalenia się naprawdę rewelacyjną sylwetką. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w walce o nowe, lepsze „JA”.

Jak szybko schudnę?

Osiągnięcie pięknej, zgrabnej sylwetki to marzenie ogromu społeczeństwa. Co oczywiste, część ludzi, jeszcze przed rozpoczęciem procesu odchudzania pragnie dowiedzieć się ile ono będzie faktycznie trwało. Otóż, trudno o jednoznaczą odpowiedź dotyczącą tempa odchudzania. Wszak, uwarunkowane jest ono od wielu różnych czynników, między innymi:

 • genetyki
 • kondycji ogólnej organizmu
 • zastosowanej diety
 • zastosowanych suplementów
 • poziomu aktywności fizycznej

Korzystając jednak z ogólnej wiedzy, można oszacować, że dbając o dietę, aktywność fizyczną i suplementację możemy chudnąć w tempie oscylującym od 3 do nawet 7 kilogramów miesięcznie. Przy czym należy zaznaczyć, że według specjalistów, proces redukcji zbędnych kilogramów powinien przebiegać powoli.

Kiedy zacząć odchudzanie?

Posiadając 5, 10 czy 15 kilogramów nadwagi nie trudno spostrzec się, że nasza waga wymaga korekty. Zastanawiamy się jednak czy odchudzanie w naszym przypadku jest koniecznie. Otóż, za każdym razem gdy borykamy się  z nadwagą, powinniśmy podejmować interwencję.

Oczywiście proces redukcji w przypadku niewielkiej nadwagi będzie wyglądał nieco inaczej. Niekiedy wystarczą tylko drobne korekty, by móc pochwalić się piękną i zgrabną sylwetką.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *